درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک

شرکت فنی مهندسی تهران درب مجری فروش و نصب انواع جک های پارکینگی ، جک برقی پارکینگی ، درب اتوماتیک و ... در انواع مکانیکی و هیدرولیکی 220 ولت و 24 ولت تک لنگه و دو لنگه و موتورهای ریلی مخصوص درب های اتوماتیک ریلی و کشویی با مرغوب ترین برندهای موجود در بازار ایران ، جک ایتالیایی و ایرانی با ضمانت نامه ی  اصلی و شرکتی

درب اتوماتیک کشویی تهران درب با قابلیت های ویژه این دربها به دلیل عملکرد ساده کشویی آن یکی از پر مصرف ترین انواع دربهای کشویی محسوب می کردند و در حالت استاندارد می تواند 2/1 عرض دهانه را بعنوان باز شو در اختیار قرار دهند  و در انواع زیر قابل ارائه هستند.  درب اتوماتیک کشویی با 2 لنگه ثابت و 2 لنگه متحرکدر این درب ها عموما عرض دهانه به 4 قسمت تقسیم و 2 قسمت برای پانل با لنگه های ثابت و 2 قسمت برای پانل با لنگه های متحرک در نظر گرفته می شود . به ترتیبی که لنگه های در جهت خلاف هم روی لنگه های ثابت حرکت می کنند.

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی آچیلاردر – درب کشویی آچیلان در – دربهای کشویی – قیمت درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی با ۲ لنگه ثابت و ۲ لنگه متحرک

در این درب ها عموما عرض دهانه به ۴ قسمت تقسیم و ۲ قسمت برای پانل با لنگه های ثابت و ۲ قسمت برای پانل با لنگه های متحرک در نظر گرفته می شود. به ترتیبی که لنگه های متحرک در جهت خلاف هم روی لنگه های قابت حرکت می کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای

 • درب اتوماتیک کشویی ۱

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی - Triangle

این دربها نیز راه حلی ویژه برای سازه هایی است که دارای محدودیت در فضای داخلی ، یا نیازمند نصب دربی است که با شکل ظاهری ساختمان هماهنگی بیشتری داشته باشد.

 • درب اتوماتیک مثلثیدرب اتوماتیک شیشه ای کشویی زاویه دار

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دایره ای - کرو دو طرفه

این درب ها راه حلی مناسب برای سازه هایی است که مایلند زیبایی و سهولت تردد همراه با شاخص بودن ورودی ساختمان خود را همراه هم داشته باشند . این درب های دایره ای معمولا از ۲ نیم دایره تشکیل می گردند که با هم تشکیل یک دایره را می دهند. درب های دایره ای با ایجاد یک فضای ایزوله از تبادل همای داخل و بیرون ساختمان جلوگیری می کنند، در جهت صرفه جویی در انرژی نیز راه حل بسیار ایده آلی بشمار می آیند.

 • درب اتوماتیک گرد

 

درب های اتوماتیک شیشه ای فولدینگ ( تاشو ) - Folding

درب های فولدینگ ( تاشو ) یا بادبزنی با امکان تا شدن برای داخل دهانه های کم عرض بسیار مناسب است . این درب ها راه حل منحصر به فردی برای راهروها، کریدورها و ورودی هایی ست که برای نصب سایر درب ها محدودیت جدی وجود دارد.

 1. این اپراتور , قابلیت نصب بر روی انواع درب های لولایی را دارا بوده و عمدتآ در مکان هایی که عرض بسیار کمی دارند و یا امکان نصب درب کشویی در آنها وجود ندارد و یا برای کاربردهای بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند(90% عرض درب مورد استفاده قرار می گیرد

 2. این درب ها کاملآ بی صدا بوده, از امکانات جانبی فراوان و تحمل وزن بالایی برخوردار هستند و در دو نوع فشاری و کششی عرضه می گردند.

 3. قیمت مناسب ,سرعت بالا و انعطاف پذیری زیاد در شرایط مختلف نصب, باعث گردیده که این نوع درب مورد توجه کشورهای اروپاییقرار بگیرد و جزو پرفروشترین درب ها باشد و اخیرآ در کشورمان بیمارستان ها و مراکز درمانی شروع به استفاده از درب های اتوماتیک لولایی کرده اند.

 4. درب اتوماتیک تلسکوپی

  درب اتوماتیک تلسکوپی با ۴ لنگه متحرک

  این درب ها راه حلی مناسب برای دست یابی به حداکثر عرض بازشو در مکانیزم کشویی و برای ورودی های معمولی می باشند. در این دربها به ازاء ۲ لنگه ثابت ، ۴ لنگه متحرک وجود دارد که لنگه متحرک دوم با نصف سرعت لنگه متحرک اول حرکت می کند و در پایان مسیر روی لنگه ثابت قرار می گیرد.

درب های اتوماتیک شیشه ای گردان

این سیستم از لحاظ عملکرد به گونه ای طراحی گردیده است که درب همیشه بسته است در حالی که همیشه باز است . با استفاده از این نوع درب ضمن امکان ورود و خروج همزمان افراد از برخورد جلوگیری می شود. استفاده از این نوع درب برای اماکنی که اختلاف دمای داخل و خارج مجموعه زیاد است توصیه می گردد و علاوه بر آن یکی از زیباترین و شیکترین نوع دربهای اتوماتیک می باشد. درب های اتوماتیک گردان ، امکان دستیابی به یک ورودی با پرستیژ و با فضای مناسب و مشتری مدار را مهیا می کند. علاوه بر وارد فوق درب های اتوماتیگ گردان مزیت دیگری نیز دارند.

مشخصات درب شیشه ای گردان

این درب ها راه حل بسیار مناسبی برای جلوگیری از انتشار صدا و هوا می باشند و یکی از کارآمدترین ابزار برای جلوگیری از اتلاف انرژی هستند.

 

- می توانند ۲ یا ۳ یا ۴ باله طراحی شوند.

 

- می توانند دستی یا اتوماتیک طراحی شوند.

 

- می توان موارد امنیتی خاص را بر روی این درب ها تعبیه کرد.

 

- کمترین نگهداری یا پشتیبانی را نیاز دارد.

 • درب اتوماتیک گردان

 


تهران درب

گروه تولید و صنعتی و بازرگانی تهران درب با بیش از 2 دهه فعالیت توام با پیشرفت و ارتقاء کیفی محصولات و خدمات همواره در تلاش است تا بتواند به عنوان یک بازوی کمکی در جهت ارتقاء آسایش و امنیت مشتریان خود گام بردارد و برترین تکنولوژی های روز دنیا را در قالب محصولات مدرن و با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه کند.

خبر نامه تهران درب

لینک های کاربردی

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)